2 blåvita tallrikar diam 23, 1 blåvit djup tallrik diam 22, 1 djup tallrik med polykroma färger diam 21 cm och en skål med lock med monogram höjd 11 cm.
Smärre slitage. Skålen med nagg och spricka.