PARTI SMYCKEN, 8 delar, 18k guld. Total vikt ca 25,3 gram.
Kedja med berlocker i form av hjärta, kors och ankare, längd 38 cm. Örhängen ett par, längd ca 3 cm. Tunt armband, längd ca 18 cm. 5 st ringar, st 16,75/52-21/66.
Ringar med bucklor, stenar saknas. Slitage. Märken. Kläpp saknas på ett örhänge.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.