12 kaffekoppar med fat. 12 assietter. 2 tekoppar med fat. 1 mindre fat. Sockerskål. Gräddkanna. 1 kakfat med hänklar. 1 fat med grepe. 2 skålar.
Några delar II sortering. Förgyllning med smärre slitage.