PETER KLASEN, album med tre färgserigrafier samt bok, signerade och numrerade E.A. respektive 144/200. Ett blad i ram.
Gilles Plazy "Klasen Devant Le Miroir de Notre Monde". 1991. Bladstorlek 40x30 cm. GKM Edition.
Obetydligt slitage på mappens utsida. Inramat blad ej examinerat ur ram.
Galleri GKM Premium Sale