Kvadratisk. Frostat glas med dekor av undervattensmiljö med bland annat sjöhäst samt manet. Fönstrets mått, exklusive monterad ram, ca 79 x 73 cm (med ram 88 x 82 cm).
Smärre slitage, mindre repor och märken. Tillverkningsdefekter
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.