SÄNGBORD, ett par, Tingströms för "Bra Bohag- serien", 1900-talets fjärde kvartal.

Teak. Med låda, underliggande hylla med ribbor. Etikettmärkta. Längd 56 cm, bredd 38 cm, höjd 55,5 cm.

Bruksslitage. Fläckar, repor. Devis blekt. En lagning. En bordsskiva något löst sittande.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed