Collier med doserade stenar. Längd 37,5 cm. Armband, längd 17,5 cm. Örhängen med skruv. Diameter 17 mm. I originaletui.
Bruksslitage. Armbandet med skadat lås, säkerhetskedjans fäste med skada. Smärre skador och slitage. Smärre anlöpningar.