Underdelen med låda och ett par dörrar, hyllinredning. Överdelen med 3 hyllplan(8+4 hållare). Vit- och grönlackerad, skiva och nyckelbricka av valnöt. Höjd: 225 cm, bredd: 100 cm, djup 25/50 cm. Nyckel finns.
Nagg, slitage, fläckar. Renoverad skiva.