JENNY NYSTRÖM, akvarell, signerad Jenny Nyström och daterad 1903.
Omslagsillustration till Barnens Julstjärna 1903, 41 x 29 cm.
Ej examinerad ur ram.
Pappret något gulnat och blekt.