Uhro Kekkonen på korrespondenskort, Mauno Koivisto på kort med Finlands statsvapen, Martti Ahtisaari på kort med Finlands statsvapen, Tarja Halonen på brevkort med Finlands statsvapen. Bladstorlek 11 x 4,5 - 13,5 x 9 cm.
Smärre slitage.
Framlidne Sune Hägglids stora och betydande autografsamling. Skapad från 1920-talet fram till 2000-talet.