HELMUT NEWTON, "Jane Kirby - Avenue Kléber", Paris 1977, offsetlitografi, bär signatur.
Ur mappen "Special Collection", nr 3/24. Bladstrl. 38x27. Oramad.
Smärre slitage. Liten intryckning i kanten, enstaka veck, hörn med små skador. Obetydliga fettfläckar.