Fodrad väska i svart lackläder med detaljer i gult.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "CHRISTIAN LACROIX" samt "CHRISTIAN LACROIX PARIS MADE IN ITALY" på invändig etikett.
Bredd 45 cm, höjd exklusive handtag 31,5 cm, djup 12,5 cm.
Slitage, repor.