Greta Garbo m.fl i:
"Grand Hotel", 26,5 x 35,5 cm.
"Mata Hari", 27,5 x 35,5 cm.
"Ana Karenina", 2st, 38 x 28 cm.
"Torrent", 28 x 35,5 cm.
Porträtt av Garbo, 24 x 19,5 cm.
Porträtt av Garbo, 24 x 19 cm.
"La Reine Christine", 53,5 x 35 cm.
Utställningsaffisch, "Hurrell", signerad och daterad -81 av George Hurrell. 88 x 57, 5 cm.
Varierande storlekar.
Ej examinerad ur ram. Smärre hanteringsveck, slitage, revor och fläckar.