ARKIVSKÅP, AB Bobin&Möbelfabrik Tranås, 1900-talets början.

Ek. Front med jalusi. 15 bakomliggande lådor. Brickmärkt. Bredd 40, djup 46, höjd 191 cm.

Sidor med borrhål. Krön med stötskador på sidorna samt smärre bortfall. Repor och slitage. Nederdelens låsdel saknas. Nyckel saknas.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed