Armband med fyra länkar, längd ca 18 cm, ett par kulformade örhängen, höjd ca 3,5 cm, tre ringar med diamanter resp diamanter och opal, st 17/54-17,5/55.
Slitage, smärre bucklor, armbandet sammanfogat av fyra ursprungligen separata armband, en ring saknar mittsten.