BÖCKER, 5 vol, "Från Pippi till Ronja", 1982, samt ILON WIKLAND, etsning, sign o numr 449/575.
Utgivet av Rabén & Sjögren, Stockholm 1982. Ljusblå helskinnband. Etsning, Bröderna Lejonhjärta, plåtstorlek ca 8,5 x 12 cm.
Slitage, ej genomgånget. Ej examinerad ur ram.