Cylindrisk form. Skuren dekor. Monogramsignerad JES. Handtag och med dekor av lejon. Locket med dekor av lejon under krona. Fötter i form av lejon. Höjd 21 cm.
Slitage. Skador. Repor och märken. Sprickor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.