VÄSKA, aftonväska, Christian Dior.
Top handle väska i svart monogramcanvas med "CD"-märkta detaljer i metall.
En dragkedsförsedd ficka.
Märkt "Christian Dior PARIS" på numrerad etikett.
Bredd 23,5 cm, höjd 14 cm, djup 10,5 cm.
Små fläckar i fodret, bruksslitage på lädret.