SKOLPLANSCHER, 4st, bla litografiska planscher, bla Norstedts Förlag.
Växter och blommor, "Hästhov", "Köksväxter IV", Tulpan och pingstlilja och trädgårdsblommor. Monterade på kartong, hängkrokar. två 70 x 100cm, två 100 x 70 cm.
Slitage. Fläckar. Skador. En plansch saknar hängkrok.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.