PARTI FOTOLITTERATUR, 3 st bland annat "Sleepless Nights", Helmut Newton, 1991.

"Sleepless Nights", Helmut Newton, Schirmer/Mosel, 1991. "Playboy", Helmut Newton, Schirmer/Mosel, tysk utgåva, 2005. "Helmut Newton Work", bl a Manfred Heiting, tysk/engelsk utgåva, Taschen, ur "jumbo series", 2001.

Slitage, ytliga repor och nagg. Ej fullständigt genomgångna.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed