PARTI FOTOLITTERATUR, 4 st, bland annat "The Black Book", Robert Mapplethorpe, tysk upplaga, Schirmer/Mosel.
"Olympic Portraits", Annie Leibovitz, Little Brown & Company, 1996. "Nude Photography: Masterpieces from the Past 150 Years", Prestel, 1998 (häftad). "The Black Book", Robert Mapplethorpe, tysk upplaga, Schirmer/Mosel. "Lady Lisa Lyon", Robert Mapplethorpe, tysk upplaga, Schirmer/Mosel.
Slitage, repor och nagg. Ej fullständigt genomgångna.