FOLKE RICKLUND, 3 st, färglitografier, signerade, daterade 75/76.
"Frukost i det Vita", 80/310. Bildstorlek 28 x 34 cm. "Tampas med Sarv", 235/310. Bildstorlek 33 x 50 cm. "Raid", HC 4/25. Bildstorlek 34 x 73 cm, med dedikation.
Ej examinerade ur ram.