BREVKNIV samt SKÅL, silver, Rey Urban, Stockholm 1984 resp 1981. Total vikt ca 155 gram.

Brevkniv, med "vikt" skaft, med emblem dekor, längd ca 21,5 cm. Skål med hamrad dekor, diam 6, höjd 5,5 cm.

Slitage, anlupet och repor.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed