SALTKAR OCH KAFFESKEDAR, 17 delar, silver, bla. Tyskland, 1900-tal. Total vikt ca 232 gram.
3 saltkar med 2 skedar i förgyllt silver med mytologisk reilef dekor, Tyskland. Saltkar med glasinsatser. 12 kaffeskedar märkta "JRP" i förgyllt silver.
Slitage. Nagg på glasinsats.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.