FICKUR OCH KLOCKKEDJA, savonett, 14k resp 18k guld, Viking, 1930-tal. Vikt 84,1 resp 15,5g.

Savonettur, 14k guld innerboett i metall, diameter 51mm. Klockkedja, Pansarlänk, längd ca27cm. I originaletui.

Slitage. Bucklor. Gravyr på innerboett. Ej funktionstestad.

Auction closed
6 500 SEK
The auction is closed.