SKEDAR 6 + 6 st, silver, Bolin, Moskva, sekelskiftet 1900. Vikt ca 408 g.

Teskedar 6 st samt 6 st kaffeskedar. Dekor av blommor och bladverk. Monogramsignerade. Längd 11 och 15 cm. Originaletui.

Smärre bruksslitage.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed