VÄSKA, "Roxanne", Mulberry, 2000-tal.
Naturfärgad skinn med spännen och detaljer i guldfärgad metall. Två fickor i front. Fästanordning med spänne med magnetiskt lås. Invändigt ficka med dragkedja. Tellikor stämplade med Mulberrys logo; Mulberry trädet. Stämpelmärkt "MULBERRY". Dustbag medföljer. 34 x 18 x 17 cm.
Slitage och märken.