Bl a Ingrid Bergman i "Casablanca", Shirley Temple i "The little princess", Cary Grant, Helan och Halvan. Bildstorlek ca 24 x 18 - 24,5 x 20 (varierande storlek).
Slitage, nagg, avrivna delar, hål (från bland annat hålslagare). Repor och missfärgning. Skriven text på några. En Bild i papper medföljer.