JENNY NYSTRÖM, 3 st, tuschteckningar, signerade och daterade 1877.
Sagomotiv med bildtexter. Bladstorlek ca 19-24 x 32
Något gulnade. Enstaka fläckar. Ej examinerad ur ram.