SKÄNK OCH HÄNGSKÅP, tidigt 1900-tal.

Målat. Beslag av smide. Skänk med inredning av hyllor. Hängskåp med inredning för verktyg. Hängskåp med löst underrede. Bredd 76. Djup 30. Höjd 102 cm. Hängskåp bredd 85. Djup 24. Höjd 97 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Hängskåp med senare underrede. Färgbortfall. Skador.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed