DAMARMBANDSUR, doublé, Raymond Weil, 1900-talets fjärde kvartal.

Quartzur. Viturtavla med romerska siffor märkt "RAYMOND WEIL GENEVE QUARTZ SWISS". Numrerad 3702. Brunt läderarmband, ej ursprungligt. Urtavla diameter ca 25 mm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.