Saltkar, ett par med blå glasinsats samt saltskedar, ett par. Druvsax med blad i rostfritt stål samt skohorn och krok med blad i rostfritt stål. Puderdosa. Längd 12 - 21 cm. Diameter 5 respektive 8 cm.
Bruksslitage. Skohorn med gravyr. En glasinsats med nagg.