ALFRED WILLIAM FINCH, färglitografi, Frenckellska Tryckeri Aktiebolaget. Signerad.
Tryckt på bakstycket:
Entré till Borgå Domkyrkoplan.
Originallitografi A.W Finch.
"Med förbindlig tack för angenämt förtroende under det gångna året."
Frenckellska Tryckeri Aktiebolaget.
Bildstorlek 30 x 40 cm.
Ej examinerad ur ram.