Fickur med vitemaljerad urtavla. Fickursställ av skuret och målat trä, datering och monogram 1879. Fickursfodral silver England. Total höjd 24 cm. Nyckel finns.
Fickur med skador. Färgbortfall. Slitage.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.