VÄSKA, axelremsväska / crossbody, Mulberry.
Väska med justerbar rem i brunt korkodilpräglat läder med detaljer i guldfärgad mässing. Fodrad i scotchgrain.
En ficka.
Märkt med logomärkt, numrerad plakett samt med etikett i läder.
Bredd 16 cm, höjd 15,5 cm, djup 7,5 cm.
Slitage.