VÄSKA, axelremsväska, Mulberry.
Brun väska i krokodilpräglat läder med justerbar rem och detaljer i guldfärgad mässing.
Fodrad i scotchgrain med två fickor, varav en dragkedsförsedd.
Märkt med logo på dragtapparna samt på den numrerade plaketten. Även märkt "Fabriqué en Angleterre" och med läderetikett.
Bredd 28 cm, höjd 17 cm, djup 9,5 cm.
Bruksslitage.