MADELEINE PYK, färglitografier, 3 st, i papp, "Fantasia". Signerade och numrerade 235/275, 2003.
Komplett mapp med 3 litografiska blad, "Blå Ängeln", "Clownerna" samt "Svartensgatan". Bildstorlek ca 84 x 69 cm. Mått på mapp 100 x 82 cm.
Litografier med obetydligt slitage, något märke samt nagg vid kant. Mapp med slitage, repor, revor(dock ej genomgående).