PARTI MÄRKLIN, 9 delar + olika typer av räls, 1900/2000-tal.
"24058", "Heizölwagen DB Kassel 3504", lastvagn, bananvagn, "4535", "4157", "4123", olika typer av räls bland annat "5106", transformator. Vissa i kartonger.
Bruksslitage. Ej fullständigt genomgångna. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Lösa delar. Repor.