TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar, troligen Grythyttan, 1900/2000-tal.
2 stolar samt bord. Stolar med grönmålade ribbor i trä samt stomme i grönmålad metall. Bord med skiva i grönmålad rotting samt stomme i grönmålad metall, diam 53, höjd ca 62 cm.
Slitage. Troligen senare bemålning.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.