Armband, 18k, tidigt 1900-tal, tvåfärgat guld, sten saknas, längd 17,5cm, vikt 8,1g. Armbandsur, dam, 14k, länk doublé. Fickur, dam, 14k, innerboett metall, diameter 29mm, vikt 18,3g.
Slitage. Skador. Ej funktionstestade.