Manuell, kronograf, tachymeter, telemeter, centrumsekund, liten sekundvisare samt liten urtavla för 30 minuter, diameter 38mm. Svart läderband, senare.
Boett med bucklor. Tryckknappar tröga. Ej funktionstestad. Smärre repor på urtavla.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.