LJUSSTAKAR, två par samt KANDELABER, Ystad metall och Just Andersen, 1900-talets andra hälft.
Kandelaber i mässing, Ystad metall, höjd 32 cm. Ljusstakar, ett par, patinerad vitmetall, Just Andersen, höjd 9 cm. Ljusstakar, ett par, patinerad gulmetall, Ystad metall, höjd 12 cm.
Bruksslitage, ställvis hårdare.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.