Med lösa flaskor, 8 st på vardera sida. 4 borstar medföljer(placerade i fack på lådans båda sidor), Infällda bilder, dock tryckta. Längd ca 85, bredd ca 19, höjd ca 39 cm.
Bruksslitage, repor, bucklor och nagg. Delvis skadade etiketter på flaskor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.