12 tallrikar,
14 förrättstallrikar,
17 assietter,
8 uppläggningsfat/skål,
3 mindre assietter,
2 såsskålar,
14 kaffekoppar + 6 fat,
Salt och pepparkar,
Kaffekanna,
sockerskål,
gräddkanna,
Bruksslitage. Märken och repor. Ej genomgånget. Nagg. Dekor slitage.