CIGARRETUI, silver och trä, Yrjö Salmela, Åbo 1949. Totalvikt ca 400 g.

Locket invändigt förgyllt. Sidorna klädda med löstagbar träinredning, träbotten.
17,5x10, höjd ca 5 cm.

Slitage. Lösa kartongskivor bakom träinredningen.

Auction closed
400 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed