GARNITYR, 4 delar, silver, Johanson & Pira, Karlskrona, 1886. Total vikt ca 114 g.
Collier, silver, ärtlänk, integrerade hängen, filigran med glas i rött och grönt. Längd ca 52 cm. Armband, längd ca 18 cm. Brosch, längd ca 4,5 cm. Knapp, diameter 2,5 cm.
Skador, lagningar. Slitage.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.