SERVISDELAR, 8 delar keramik, "Valencia" och "Fiesta", Ulla Procopé för Arabia, 1970-tal.
Koppar med fat, 5 st, tekanna, fat. Fatets diameter 35, cm. 1 st extra tefat medföljer.
Två koppar med invändiga glasyrdefekter. Ett fat med krackelyrer. Bruksslitage. Ytsmuts.