Prints
390822

Claude Lorrain Hänen Tapaansa/hans Art/in His Manner.

(France, 1600-1682)
(France, 1600-1682)

CLAUDE LORRAIN, efter, gravyrer, 2 st utförda av Richard Earlom, England 1800-tal.

Pastorala italienska landskapsmotiv. Bildstrl. ca 25x30.

Fuktskador, fläckar, ej examinerade ur ram.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.