3 broschnålar, en med oval fasettslipad safir ca8,1x6,2mm, en med gammalslipad diamant ca0,17ct, en med blomsterform, liten safir och pärlor. Kravattnål med halvpärla och liten rosensten. Längd 4,5-6cm.
Slitage. Skador. Nagg.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.