Med enkel dekor. Lösa ljusmanschetter på dem större. Höjd ca 7 respektive 12,5 cm
Slitage och repor. Anlupet. En av ljusstakarna med skada(den är av på mitten). Dem mindre med fyllda fötter, vilka inkluderas i totalvikt.